پشتیبانی تلفنی: 09385026525 | 02188933341

محاسبه و طراحی موتورهای الکتریکی القایی سه فاز

محاسبه و طراحی موتورهای الکتریکی القایی سه فاز
ناشر کیفیت
نویسنده
تعداد صفحات ۱۱۰
خرید اینترنتی کتاب خرید اینترنتی کتاب

اگر بگوئیم شریان حیاتی تکنولوژی جهان امروز را سیم لاکی تشکیل می دهد، سخنی گزاف نگفته ایم ، از کوچکترین لوازم زندگی خانگی گرفته تا پیچیده ترین ابزارها و ادوات صنعتی، وابستگی اجتناب ناپذیر و گسترده ای به سیم لاکی دارند و اصولا هرگونه تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی ویا برعکس آن بدون استفاده از سیم لاکی که عنصر اصلی ایجاد میدان مغناطیسی است امری غیر ممکن است.
 اگر درساختار داخلی کلیه وسایل و ادوات برقی مختلفی که روزانه در اطراف خود مشاهده می کنیم توجه نمائیم خواهید دید که در ساختمان هر دستگاهی که بر اساس استفاده از حرکت ناشی از ایجاد میدان مغناطیسی طراحی شده مقادیر نسبتا قابل توجهی سیم لاکی بکاررفته است و کوچکترین نقصانی در کیفیت تولید سیم لاکی مصرفی بدون هیچ تردیدی موجب از کار افتادن دستگاه مربوطه خواهد شد.
 شرکت سیم لاکی فارس مفتخر است که با استفاده از بهترین امکانات تولیدی و در اختیار داشتن کارکنانی مجرب و ورزیده توانسته است پس از 16 سال تلاش مستمر موفق به تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی شود.
 این شرکت اولین تولید کننده سیم لاکی است که موفق به دریافت گواهی استاندارد اختیاری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شده وصلاحیت آزمایشگاه آن با کسب امتیازات لازم به تایید موسسه نامبرده رسیده است. و همچینین این شرکت اولین دریافت کننده گواهی تضمین کیفیت ISO 9002 از موسسه S.G.S سوئیس در این صنعت است.
 شرکت باحصول این موفقیتها توانسته است حضوری موثر در نمایشگاهها وبازارهای خارجی داشته باشد و در افزایش صدور محصولات خود توفیق حاصل کند.

                              « فهرست مطالب »

پیشگفتار

فصل اول : موتورهای آسنکرون ساختمان موتورهای آسنکرون مراحل سیم پیچی استاتور موتور آسنکرون

فصل دوم : محاسبات سیم پیچی استاتور موتورهای الکتریکی محاسبه تعداد دور هر کلاف محاسبه قطر سیم مورد نیاز اثر تغییرات ولتاژ در سیم پیچی الکتروموتورهای جریان متناوب تبدیل سیم مسی به آلومینیومی و بالعکس

فصل سوم : طرح و رسم دیاگرام سیم پیچی الکتروموتورها

 ( بخش اول ) : سیم پیچی موتورهای سه فاز سیم پیچی
یک طبقه موتورهای سه فاز سیم پیچی دو طبقه الکتروموتورهای سه فاز سیم پیچی دو طبقه با گام کسری سیم پیچی الکتروموتور سه فاز دو سرعته ( دالاندر ) سیم پیچی یک طبقه دالاندر
سیم پیچی دو طبقه دالاندر ( بخش دوم ) : سیم پیچی شیار کسری الکتروموتورها سیم بندی دو طبقه شیار کسری -

ناشر کیفیت
نویسنده
طبقه بندی
قطع کتاب وزیری
تعداد صفحات ۱۱۰
زبان کتاب فارسی
خرید اینترنتی کتاب خرید اینترنتی کتاب

توجه: توجه

امکان ثبت نظر برای این مطلب وجود ندارد.